0
Ερώτηση
0,00 €
0
Καλάθι
0,00 €
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.

AT-MMC2000/SP-960

Όνομα προϊόντος: Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 network media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multi-mode Silver
EAN: 767035218632
Αριθμός του εξαρτήματος: AT-MMC2000/SP-960
118,63 € τιμή χωρίς ΦΠΑ
147,10 € τιμή με ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα:
11-20  τεμ.
Παράδοση:
Παρασκευή, 24 Φεβρουαρίου 2023
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Αποστολή με ταχυμεταφορέα  6,20 € Υπολογισμός
Περιγραφή
Τεκμηρίωση
Δικτύωση
Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων (μέγιστη) 1000 Mbit/s  
Converter input interface 10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T  
Converter output interface 1000Base-SX  
Πρότυπο δικτύου IEEE 802.1Q  
Ethernet interface type Gigabit Ethernet  
Ethernet LAN data rates 10,100,1000 Mbit/s  
Fiber ethernet cabling technology 1000BASE‑SX  
Υποστήριξη Jumbo frames Ναι
VLAN support Ναι
Συνδεσιμότητα
Τεχνολογία συνδεσιμότητας Wired  
Αριθμός θυρών ethernet LAN (RJ-45) 1  
Fiber optic connector SFP  
Απόδοση
Μέγιστη απόσταση μεταφοράς 500 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Μήκος κύματος 850 nm  
Fiber mode structure Multi-mode  
Design
Εσωτερικός Όχι
Χρώμα προϊόντος Silver  
Πιστοποιήσεις ISV CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI  
Διαχείρηση ενέργειας
Input Voltage 12 V  
Ένταση λειτουργίας εισόδου 0.14 A  
Βάρος και διαστάσεις
Πλάτος 54.9 mm  
Βάθος 101.6 mm  
Ύψος 21.8 mm  
Βάρος 170 g  
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας 0 - 50 °C  
Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης -30 - 70 °C  
Εύρος υγρασίας λειτουργίας 5 - 95%  
Υγρασία μη λειτουργίας 5 - 95%  
Ύψος λειτουργίας 0 - 3048 m  
Περιεχόμενο πακέτου
Εγχειρίδιο Ναι
Οδηγός γρήγορης εγκατάστασης Ναι
User guide Ναι

Τρέχουσες προσφορές
Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Εταιρική σχέση
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
EBA National Winner Banner