0
Ερώτηση
0,00 €
0
Καλάθι
0,00 €
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία! Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.

GT-802 - 1000 Mbit/s - 1000Base-T - 1000Base-SX - IEEE 802.3 - IEEE 802.3ab - IEEE 802.3u - IEEE 802.3z - Gigabit Ethernet - 10,100,1000 Mbit/s

EAN: 4711213686207
Αριθμός του εξαρτήματος: GT-802
SKU: 1017081
57,75 € τιμή χωρίς ΦΠΑ
71,61 € τιμή με ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα:
31-40  τεμ.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Ταχυδρομική αποστολή
από:  8,38 €
Υπολογισμός κόστους παράδοσης
Παράδοση από: Τρίτη, 2 Ιουλίου 2024
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι παράδοσης

GT-802 - 1000 Mbit/s - 1000Base-T - 1000Base-SX - IEEE 802.3 - IEEE 802.3ab - IEEE 802.3u - IEEE 802.3z - Gigabit Ethernet - 10,100,1000 Mbit/s

EAN:

4711213686207

Αριθμός του εξαρτήματος:

GT-802

SKU: 1017081
Ιδανικές λύσεις για την επιχείρησή σας
Βρίσκουμε τη βέλτιστη λύση για την επιχείρησή σας. Οι ειδικοί μας στις πωλήσεις και τις προπωλήσεις επιλέγουν καθημερινά προϊόντα και υπηρεσίες για τους πελάτες μας.
Ταχεία παράδοση εξοπλισμού σε όλο τον κόσμο
Η εταιρεία προσφέρει εξοπλισμό για τον εφοδιασμό με μηχανήματα και εξοπλισμό για το εξωτερικό: Εγγυόμαστε την έγκαιρη παράδοση του εξοπλισμού σας όπου κι αν βρίσκεστε. Συνεργαζόμαστε με παγκόσμιους συνεργάτες για να διασφαλίσουμε τη βελτιστοποίηση των logistics.
Υποστήριξη της εφαρμογής εγγυημένη
Προσφέρουμε υποστήριξη για την εφαρμογή λύσεων στην επιχείρησή σας. Οι εξειδικευμένοι μηχανικοί μας σας βοηθούν να διαχειριστείτε αποτελεσματικά την υποδομή σας.
Πελάτης πρώτα
Οι ειδικοί μας σε θέματα RMA αντιμετωπίζουν τα παράπονα και τις αντικαταστάσεις εξοπλισμού γρήγορα και αποτελεσματικά, ώστε η επιχείρησή σας να λειτουργεί ομαλά.
Περιγραφή
PLANET GT-802. Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 1000 Mbit/s, Διασύνδεση εισόδου μετατροπέα: 1000Base-T, Διασύνδεση εξόδου μετατροπέα: 1000Base-SX. Υποδοχή οπτικής ίνας: SC, Τεχνολογία συνδεσιμότητας: Καλωδιωμένος (Ενσύρματος). Μέγιστη απόσταση μεταφοράς: 550 m, Μήκος κύματος: 850 nm, Ισχύς Tx (ελάχ.): -9,5 dBmW. Χρώμα προϊόντος: Μαύρος (Μαύρο), Πιστοποιήσεις ISV: FCC Class A, CE Class A. Τάση εισόδου: 5 V, Ένταση λειτουργίας εισόδου: 2 A, Κατανάλωση ισχύος: 5,6 W
Τεκμηρίωση
Δικτύωση
Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων  Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων
1000 Mbit/s
δείξε περισσότερα
Διασύνδεση εισόδου μετατροπέα  Διασύνδεση εισόδου μετατροπέα
1000Base-T
δείξε περισσότερα
Διασύνδεση εξόδου μετατροπέα 
1000Base-SX
δείξε περισσότερα
Πρότυπο δικτύου  Πρότυπο δικτύου
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
δείξε περισσότερα
Τύπος διασύνδεσης δικτύου Ethernet 
Gigabit Ethernet
δείξε περισσότερα
Ρυθμοί δεδομένων Ethernet LAN  Ρυθμοί δεδομένων Ethernet LAN
10,100,1000 Mbit/s
δείξε περισσότερα
Αυτόματο MDI/MDI-X  Αυτόματο MDI/MDI-X
Ναι
δείξε περισσότερα
Αμφίδρομο σύστημα (Duplex)  Αμφίδρομο σύστημα (Duplex)
Γεμάτο, Μη ταυτόχρονη αμφίδρομη μετάδοση
δείξε περισσότερα
Συνδεσιμότητα
Τεχνολογία συνδεσιμότητας  Τεχνολογία συνδεσιμότητας
Καλωδιωμένος (Ενσύρματος)
δείξε περισσότερα
Αριθμός θυρών ethernet LAN (RJ-45)  Αριθμός θυρών ethernet LAN (RJ-45)
1
δείξε περισσότερα
Θύρες οπτικού καναλιού  Θύρες οπτικού καναλιού
1
δείξε περισσότερα
Υποδοχή οπτικής ίνας  Υποδοχή οπτικής ίνας
SC
δείξε περισσότερα
Απόδοση
Μέγιστη απόσταση μεταφοράς  Μέγιστη απόσταση μεταφοράς
550 m
δείξε περισσότερα
Μήκος κύματος  Μήκος κύματος
850 nm
δείξε περισσότερα
Ισχύς Tx (ελάχ.) 
-9,5 dBmW
δείξε περισσότερα
Ισχύς Tx (μέγ.) 
-4 dBmW
δείξε περισσότερα
Ευαισθησία  Ευαισθησία
-13,5 dBmW
δείξε περισσότερα
Σχέδιο
Εσωτερικός  Εσωτερικός
Όχι
δείξε περισσότερα
Χρώμα προϊόντος  Χρώμα προϊόντος
Μαύρος (Μαύρο)
δείξε περισσότερα
Φωτεινές ενδείξεις LED επικοινωνιών 
Ναι
δείξε περισσότερα
Πιστοποιήσεις ISV 
FCC Class A, CE Class A
δείξε περισσότερα
Διαχείρηση ενέργειας
Τάση εισόδου  Τάση εισόδου
5 V
δείξε περισσότερα
Ένταση λειτουργίας εισόδου 
2 A
δείξε περισσότερα
Κατανάλωση ισχύος  Κατανάλωση ισχύος
5,6 W
δείξε περισσότερα
Βάρος και διαστάσεις
Πλάτος  Πλάτος
94 mm
δείξε περισσότερα
Βάθος  Βάθος
70 mm
δείξε περισσότερα
Ύψος  Ύψος
26 mm
δείξε περισσότερα
Βάρος  Βάρος
200 g
δείξε περισσότερα
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας  Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας
0 - 50 °C
δείξε περισσότερα
Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης  Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης
-10 - 70 °C
δείξε περισσότερα
Εύρος υγρασίας λειτουργίας 
5 - 95%
δείξε περισσότερα
Υγρασία μη λειτουργίας 
5 - 95%
δείξε περισσότερα
Υλικοτεχνικά δεδομένα
Κωδικός εναρμονισμένου συστήματος (ΕΣ) 
85176990
δείξε περισσότερα

Επιλεγμένα προϊόντα

Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
Πιστοποιητικά και βραβεία