0
Ερώτηση
0,00 €
0
Καλάθι
0,00 €
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία! Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.

IGUP-2205AT - 1000 Mbit/s - 10Base-T - 100Base-T - 1000Base-T - 1000Base-BX - 1000Base-LX - 1000Base-SX - IEEE 802.3 - IEEE 802.3ad - IEEE 802.3af - IEEE 802.3at - IEEE 802.3az - IEEE 802.3bt - IEEE 8

EAN: 4711605284394
Αριθμός του εξαρτήματος: IGUP-2205AT
SKU: 1624642
238,04 € τιμή χωρίς ΦΠΑ
295,17 € τιμή με ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα:
31-40  τεμ.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Κόστος αποστολής από:  10,84 € Υπολογισμός κόστους παράδοσης
Παράδοση: Τετάρτη, 4 Σεπτεμβρίου 2024
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι παράδοσης

IGUP-2205AT - 1000 Mbit/s - 10Base-T - 100Base-T - 1000Base-T - 1000Base-BX - 1000Base-LX - 1000Base-SX - IEEE 802.3 - IEEE 802.3ad - IEEE 802.3af - IEEE 802.3at - IEEE 802.3az - IEEE 802.3bt - IEEE 8

EAN:

4711605284394

Αριθμός του εξαρτήματος:

IGUP-2205AT

SKU: 1624642

> Καλωδιωμένος (Ενσύρματος)

> 1000 Mbit/s

> Πολλαπλών λειτουργιών, Απλού τύπου Θύρες οπτικού καναλιού: 2 SFP 9/125,50/125,62.5/125 µm

> IP30 Στήριξη σε ράγα DIN

> Μπλε

Ιδανικές λύσεις για την επιχείρησή σας
Βρίσκουμε τη βέλτιστη λύση για την επιχείρησή σας. Οι ειδικοί μας στις πωλήσεις και τις προπωλήσεις επιλέγουν καθημερινά προϊόντα και υπηρεσίες για τους πελάτες μας.
Ταχεία παράδοση εξοπλισμού σε όλο τον κόσμο
Η εταιρεία προσφέρει εξοπλισμό για τον εφοδιασμό με μηχανήματα και εξοπλισμό για το εξωτερικό: Εγγυόμαστε την έγκαιρη παράδοση του εξοπλισμού σας όπου κι αν βρίσκεστε. Συνεργαζόμαστε με παγκόσμιους συνεργάτες για να διασφαλίσουμε τη βελτιστοποίηση των logistics.
Υποστήριξη της εφαρμογής εγγυημένη
Προσφέρουμε υποστήριξη για την εφαρμογή λύσεων στην επιχείρησή σας. Οι εξειδικευμένοι μηχανικοί μας σας βοηθούν να διαχειριστείτε αποτελεσματικά την υποδομή σας.
Πελάτης πρώτα
Οι ειδικοί μας σε θέματα RMA αντιμετωπίζουν τα παράπονα και τις αντικαταστάσεις εξοπλισμού γρήγορα και αποτελεσματικά, ώστε η επιχείρησή σας να λειτουργεί ομαλά.
Περιγραφή Multimedia
PLANET IGUP-2205AT. Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 1000 Mbit/s, Διασύνδεση εισόδου μετατροπέα: 10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T, Διασύνδεση εξόδου μετατροπέα: 1000Base-BX, 1000Base-LX, 1000Base-SX. Υποδοχή οπτικής ίνας: SFP, Τεχνολογία συνδεσιμότητας: Καλωδιωμένος (Ενσύρματος). Δομή λειτουργίας καλωδίων: Πολλαπλών λειτουργιών, Απλού τύπου, Διάμετροι οπτικών καλωδίων που υποστηρίζονται: 9/125,50/125,62.5/125 µm. Φωτεινές ενδείξεις LED επικοινωνιών: Σφάλμα, PoE, Ισχύς, Σύστημα, Χρώμα προϊόντος: Μπλε, Υλικό περιβλήματος: Μέταλο. Τάση εισόδου: 12 - 48 V, Σύνολο προϋπολογισμού Power over Ethernet (PoE): 90 W
Τεκμηρίωση
Δικτύωση
Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων  Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων
1000 Mbit/s
δείξε περισσότερα
Διασύνδεση εισόδου μετατροπέα  Διασύνδεση εισόδου μετατροπέα
10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T
δείξε περισσότερα
Διασύνδεση εξόδου μετατροπέα 
1000Base-BX, 1000Base-LX, 1000Base-SX
δείξε περισσότερα
Πρότυπο δικτύου  Πρότυπο δικτύου
IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
δείξε περισσότερα
Τύπος διασύνδεσης δικτύου Ethernet 
Gigabit Ethernet
δείξε περισσότερα
Ρυθμοί δεδομένων Ethernet LAN  Ρυθμοί δεδομένων Ethernet LAN
10,100,1000 Mbit/s
δείξε περισσότερα
Υποστήριξη ελέγχου ροής (flow control) 
Ναι
δείξε περισσότερα
Αμφίδρομο σύστημα (Duplex)  Αμφίδρομο σύστημα (Duplex)
Γεμάτο, Μη ταυτόχρονη αμφίδρομη μετάδοση
δείξε περισσότερα
Υποστηριζόμενοι τύποι καλωδίων 
Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6
δείξε περισσότερα
Συνδεσιμότητα
Τεχνολογία συνδεσιμότητας  Τεχνολογία συνδεσιμότητας
Καλωδιωμένος (Ενσύρματος)
δείξε περισσότερα
Θύρες οπτικού καναλιού  Θύρες οπτικού καναλιού
2
δείξε περισσότερα
Υποδοχή οπτικής ίνας  Υποδοχή οπτικής ίνας
SFP
δείξε περισσότερα
Ποσότητα θυρών Power over Ethernet ( PoE ) 
2
δείξε περισσότερα
Απόδοση
Δομή λειτουργίας καλωδίων 
Πολλαπλών λειτουργιών, Απλού τύπου
δείξε περισσότερα
Διάμετροι οπτικών καλωδίων που υποστηρίζονται 
9/125,50/125,62.5/125 µm
δείξε περισσότερα
Σχέδιο
Στήριξη σε ράγα DIN 
Ναι
δείξε περισσότερα
Διεθνής Κωδικός Προστασίας (IP)  Διεθνής Κωδικός Προστασίας (IP)
IP30
δείξε περισσότερα
Υλικό περιβλήματος  Υλικό περιβλήματος
Μέταλο
δείξε περισσότερα
Φωτεινές ενδείξεις LED επικοινωνιών 
Σφάλμα, PoE, Ισχύς, Σύστημα
δείξε περισσότερα
Χρώμα προϊόντος  Χρώμα προϊόντος
Μπλε
δείξε περισσότερα
Πιστοποιήσεις ISV 
FCC Part 15 Class A, CE
δείξε περισσότερα
Διαχείρηση ενέργειας
Τάση εισόδου  Τάση εισόδου
12 - 48 V
δείξε περισσότερα
PoE τροφοδοτικού  PoE τροφοδοτικού
Ναι
δείξε περισσότερα
Σύνολο προϋπολογισμού Power over Ethernet (PoE) 
90 W
δείξε περισσότερα
Βάρος και διαστάσεις
Πλάτος  Πλάτος
55 mm
δείξε περισσότερα
Βάθος  Βάθος
85 mm
δείξε περισσότερα
Ύψος  Ύψος
135 mm
δείξε περισσότερα
Βάρος  Βάρος
665 g
δείξε περισσότερα
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας  Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας
-40 - 75 °C
δείξε περισσότερα
Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης  Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης
-40 - 85 °C
δείξε περισσότερα
Εύρος υγρασίας λειτουργίας 
5 - 90%
δείξε περισσότερα
Υγρασία μη λειτουργίας 
5 - 90%
δείξε περισσότερα
Υλικοτεχνικά δεδομένα
Κωδικός εναρμονισμένου συστήματος (ΕΣ) 
85176990
δείξε περισσότερα
Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
Πιστοποιητικά και βραβεία