OK
0
Ερώτηση
0,00 €
0
Καλάθι
0,00 €
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία! Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.

Transceiver MGBLH1 -

EAN: 4260039342748
Αριθμός του εξαρτήματος: MGBLH1
SKU: 1004137
230,80 € τιμή χωρίς ΦΠΑ
286,19 € τιμή με ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα:
41-50  τεμ.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Ταχυδρομική αποστολή
από:  8,30 €
Υπολογισμός κόστους παράδοσης
Παράδοση από: Δευτέρα, 11 Μαρτίου 2024
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι παράδοσης

Transceiver MGBLH1 -

EAN:

4260039342748

Αριθμός του εξαρτήματος:

MGBLH1

SKU: 1004137
SFP transceiver type: Fiber optic
Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων (μέγιστη): 1000 Mbit/s
Δίαυλος PCI: mini-GBIC
Υποστηρίζεται ίνα απλής λειτουργίας(SMF): Ναι
Fiber optic connector: LC
Πρότυπο πομποδέκτη SFP: LH
Μέγιστη απόσταση μεταφοράς: 40000 m
Μήκος κύματος: 1300 nm
Κωδικός εναρμονισμένου συστήματος (ΕΣ): 85369010
Plug and play: Ναι
δείξε περισσότερα
Ιδανικές λύσεις για την επιχείρησή σας
Βρίσκουμε τη βέλτιστη λύση για την επιχείρησή σας. Οι ειδικοί μας στις πωλήσεις και τις προπωλήσεις επιλέγουν καθημερινά προϊόντα και υπηρεσίες για τους πελάτες μας.
Ταχεία παράδοση εξοπλισμού σε όλο τον κόσμο
Η εταιρεία προσφέρει εξοπλισμό για τον εφοδιασμό με μηχανήματα και εξοπλισμό για το εξωτερικό: Εγγυόμαστε την έγκαιρη παράδοση του εξοπλισμού σας όπου κι αν βρίσκεστε. Συνεργαζόμαστε με παγκόσμιους συνεργάτες για να διασφαλίσουμε τη βελτιστοποίηση των logistics.
Υποστήριξη της εφαρμογής εγγυημένη
Προσφέρουμε υποστήριξη για την εφαρμογή λύσεων στην επιχείρησή σας. Οι εξειδικευμένοι μηχανικοί μας σας βοηθούν να διαχειριστείτε αποτελεσματικά την υποδομή σας.
Πελάτης πρώτα
Οι ειδικοί μας σε θέματα RMA αντιμετωπίζουν τα παράπονα και τις αντικαταστάσεις εξοπλισμού γρήγορα και αποτελεσματικά, ώστε η επιχείρησή σας να λειτουργεί ομαλά.
Περιγραφή
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών, Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 1000 Mbit/s, Δίαυλος PCI: mini-GBIC. Ασφάλεια: FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2, Συμβατότητα μάρκα: Cisco, Πιστοποιήσεις ISV: FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B. Κατανάλωση ισχύος: 1 W. Πλάτος: 13,4 mm, Βάθος: 56,5 mm, Ύψος: 8,5 mm. Αριθμός προϊόντων που περιλαμβάνονται: 1 τεμάχια
Τεκμηρίωση
Απόδοση
SFP τύπος πομποδέκτη 
Οπτικών ινών
δείξε περισσότερα
Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων  Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων
1000 Mbit/s
δείξε περισσότερα
Δίαυλος PCI 
mini-GBIC
δείξε περισσότερα
Υποστηρίζεται ίνα απλής λειτουργίας(SMF) 
Ναι
δείξε περισσότερα
Υποδοχή οπτικής ίνας  Υποδοχή οπτικής ίνας
LC
δείξε περισσότερα
Πρότυπο πομποδέκτη SFP 
LH
δείξε περισσότερα
Μέγιστη απόσταση μεταφοράς  Μέγιστη απόσταση μεταφοράς
40000 m
δείξε περισσότερα
Μήκος κύματος  Μήκος κύματος
1300 nm
δείξε περισσότερα
Χαρακτηριστικά
Συνδεθείτε και παίξτε  Συνδεθείτε και παίξτε
Ναι
δείξε περισσότερα
Hot-swap 
Ναι
δείξε περισσότερα
Ασφάλεια  Ασφάλεια
FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2
δείξε περισσότερα
Συμβατότητα μάρκα  Συμβατότητα μάρκα
Cisco
δείξε περισσότερα
Πιστοποιήσεις ISV 
FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B
δείξε περισσότερα
Διαχείρηση ενέργειας
Κατανάλωση ισχύος  Κατανάλωση ισχύος
1 W
δείξε περισσότερα
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας 
40 °C
δείξε περισσότερα
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας  Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας
0 - 40 °C
δείξε περισσότερα
Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης  Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης
-20 - 70 °C
δείξε περισσότερα
Εύρος υγρασίας λειτουργίας 
0 - 85%
δείξε περισσότερα
Υγρασία μη λειτουργίας 
5 - 90%
δείξε περισσότερα
Βάρος και διαστάσεις
Πλάτος  Πλάτος
13,4 mm
δείξε περισσότερα
Βάθος  Βάθος
56,5 mm
δείξε περισσότερα
Ύψος  Ύψος
8,5 mm
δείξε περισσότερα
Βάρος  Βάρος
18 g
δείξε περισσότερα
Πακέτα δεδομένων
Αριθμός προϊόντων που περιλαμβάνονται  Αριθμός προϊόντων που περιλαμβάνονται
1 τεμάχια
δείξε περισσότερα
Υλικοτεχνικά δεδομένα
Κωδικός εναρμονισμένου συστήματος (ΕΣ) 
85369010
δείξε περισσότερα
Άλλα χαρακτηριστικά
Διαστάσεις, μετρικό σύστημα  Διαστάσεις, μετρικό σύστημα
85 x 134 x 56 mm
δείξε περισσότερα
Επιλεγμένα προϊόντα
Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
Πιστοποιητικά και βραβεία