0
Ερώτηση
0,00 €
0
Καλάθι
0,00 €
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία! Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.
UniFi
  • WiFi
  • Switching
  • Cloud Keys & Gateways
  • Camera Security
  • Door Access
  • New Integrations
  • Accessories
UISP
  • Wireless
  • Fiber
  • Wired
  • Accessory Tech
AmpliFi
  • AmpliFi

Ubiquiti UACC-OM-SFP28-LR μονάδα πομποδέκτη δικτύου Οπτικών ινών 25000 Mbit/s

Αριθμός του εξαρτήματος:

UACC-OM-SFP28-LR

EAN:

0810010078797

SKU: 1713396
Μονάδα μεταγωγέα οπτικών μεταδότη SFP28 συμβατή με μεγάλη εμβέλεια.

25 Gbps απόδοση

Συμβατό με SFP28

Υποστηρίζει συνδέσεις έως και 10 χλμ*

*Το οπτικό καλώδιο δεν περιλαμβάνεται.

110,20 € τιμή χωρίς ΦΠΑ
136,65 € τιμή με ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα:
50+  τεμ.
Αποστολή από:
Τρίτη, 18 Ιουνίου 2024
Κόστος αποστολής από: 8,37 € Υπολογισμός
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Περιγραφή
Ubiquiti UACC-OM-SFP28-LR. SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών, Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 25000 Mbit/s, Δίαυλος PCI: SFP28. Χρώμα προϊόντος: Γκρι. Αριθμός προϊόντων που περιλαμβάνονται: 1 τεμάχια
Τεκμηρίωση
UACC-OM-SFP28-LR
Υποστηριζόμενος τύπος μέσου Οπτική ίνα μονής λειτουργίας
Τύπος συνδέσμου (2) LC
Κύματος TX Μπλε κλείσιμο: 1310 nm
Κύματος RX Μπλε κλείσιμο: 1310 nm
Ρυθμός μετάδοσης δεδομένων 25 Gbps
Μέγιστη κατανάλωση ισχύος 1.3W
Απόσταση καλωδίου 10 km
Θερμοκρασία λειτουργίας περιβάλλοντος 0 έως 70° C (32 έως 158° F)
ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΪΟΝ ΚΛΑΣΣΗΣ 1 LASER, IEC/EN 60825-1:2014 - Μην κοιτάτε στα άκρα του καλωδίου οπτικής ίνας ή του μοντέλου SFP ενώ οι μετατροπείς είναι ενεργοποιημένοι.

Επιλεγμένα προϊόντα

Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
Πιστοποιητικά και βραβεία