0
Ερώτηση
0,00 €
0
Καλάθι
0,00 €
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία! Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.
UniFi
  • WiFi
  • Switching
  • Cloud Keys & Gateways
  • Camera Security
  • Door Access
  • New Integrations
  • Accessories
UISP
  • Wireless
  • Fiber
  • Wired
  • Accessory Tech
AmpliFi
  • AmpliFi

Ubiquiti UACC-OM-SFP28-SR, 25 Gbps, Multi Mode, 100m

Αριθμός του εξαρτήματος:

UACC-OM-SFP28-SR

EAN:

810010077004

SKU: 1684383
Short-range, SFP28-συμβατή οπτική μονάδα μετατροπέα.

25 Gbps ρυθμός μετάδοσης

Συμβατό με SFP28

Υποστηρίζει συνδέσεις μέχρι 100 μ*

*Το οπτικό καλώδιο δεν περιλαμβάνεται.

46,39 € τιμή χωρίς ΦΠΑ
57,52 € τιμή με ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα:
50+  τεμ.
Αποστολή από:
Τρίτη, 18 Ιουνίου 2024
Κόστος αποστολής από: 8,37 € Υπολογισμός
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Περιγραφή
Ubiquiti UACC-OM-SFP28-SR. SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών, Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 25000 Mbit/s, Δίαυλος PCI: SFP28. Κατανάλωση ισχύος: 0,8 W
Τεκμηρίωση
UACC-OM-SFP28-SR
Υποστηριζόμενο μέσο Οπτική ίνα πολλαπλών λειτουργιών
Τύπος σύνδεσης (2) LC
Κύματος ΑΤΧ Μαύρος μοχλός: 850 nm
Κύματος ΑΠΧ Μαύρος μοχλός: 850 nm
Ρυθμός δεδομένων 25 Gbps
Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας 0.8W
Απόσταση καλωδίου 100 m
Θερμοκρασία λειτουργίας περιβάλλοντος 0 έως 70° C (32 έως 158° F)
ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΚΛΑΣΗ 1 ΠΡΟΙΟΝ ΤΑΣΕΩΣ LASER, IEC/EN 60825-1:2014 - Μην κοιτάζετε στις άκρες του καλωδίου οπτικής ίνας ή του μοντέλου SFP ενώ οι μετατροπείς είναι σε λειτουργία.

Επιλεγμένα προϊόντα

Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
Πιστοποιητικά και βραβεία