0
Ερώτηση
0,00 €
0
Καλάθι
0,00 €
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία! Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.
UniFi
  • WiFi
  • Switching
  • Cloud Keys & Gateways
  • Camera Security
  • Door Access
  • New Integrations
  • Accessories
UISP
  • Wireless
  • Fiber
  • Wired
  • Accessory Tech
AmpliFi
  • AmpliFi

Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-10G-D-2 network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

Αριθμός του εξαρτήματος:

UACC-OM-SM-10G-D-2

EAN:

810010076946

SKU: 1678150
Μονοκαναλι απλού τύπου μονάδα μετατροπέα ινών.

1,25 Gbps ταχύτητα μεταφοράς

Απλός σύνδεσμος LC

Υποστηρίζει συνδέσεις έως και 3 χλμ*

*Το οπτικό καλώδιο δεν περιλαμβάνεται.

83,93 € τιμή χωρίς ΦΠΑ
104,07 € τιμή με ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα:
50+  τεμ.
Αποστολή από:
Τετάρτη, 5 Ιουνίου 2024
Κόστος αποστολής από: 8,37 € Υπολογισμός
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Περιγραφή
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2. SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών, Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 10000 Mbit/s, Δίαυλος PCI: SFP+. Χρώμα προϊόντος: Άργυρος. Αριθμός προϊόντων που περιλαμβάνονται: 2 τεμάχια
Τεκμηρίωση
UACC-OM-SM-1G-S
Υποστηριζόμενο μέσοΟπτική ίνα μονής λεπτής διαμόρφωσης
Τύπος σύνδεσης(1) LC
BiDiΝαι
Μήκος κύματος TX*Γαλάζιος μοχλός: 1310 nm
Κίτρινος μοχλός: 1550 nm
Πρέπει να χρησιμοποιούνται σε ζεύγη (γαλάζιος μοχλός και κίτρινος μοχλός).
Μήκος κύματος RX*Γαλάζιος μοχλός: 1550 nm
Κίτρινος μοχλός: 1310 nm
Πρέπει να χρησιμοποιούνται σε ζεύγη (γαλάζιος μοχλός και κίτρινος μοχλός).
Ρυθμός μετάδοσης1,25 Gbps
Μέγ. κατανάλωση ισχύος0,66W
Απόσταση καλωδίου3 χλμ
Θερμοκρασία λειτουργίας0 έως 70° C (32 έως 158° F)
Επιλογές συσκευασίαςΣυσκευασία 2 τεμαχίων, Συσκευασία 20 τεμαχίων
ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗΠροϊόν με Laser Κατηγορίας 1, IEC/EN 60825-1:2014 – Μην κοιτάζετε στις άκρες του καλωδίου οπτικών ινών ή στο μοντούλο SFP ενώ οι μετατροπείς είναι ενεργοποιημένοι.

Επιλεγμένα προϊόντα

Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
Πιστοποιητικά και βραβεία