0
Ερώτηση
0,00 €
0
Καλάθι
0,00 €
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία! Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.
UniFi
  • WiFi
  • Switching
  • Cloud Keys & Gateways
  • Camera Security
  • Door Access
  • New Integrations
  • Accessories
UISP
  • Wireless
  • Fiber
  • Wired
  • Accessory Tech
AmpliFi
  • AmpliFi

Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-10G-S-2 network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s

Αριθμός του εξαρτήματος:

UACC-OM-SM-10G-S-2

EAN:

810010076960

SKU: 1681912
Μονοτρόπος, απλής κατευθυντικότητας, μονάδα μετατροπέα ινών.

1,25 Gbps εύρος ζώνης

Απλός συνδέτης LC

Υποστηρίζει συνδέσεις έως 3 χλμ*

*Το οπτικό καλώδιο δεν περιλαμβάνεται.

154,27 € τιμή χωρίς ΦΠΑ
191,29 € τιμή με ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα:
50+  τεμ.
Αποστολή από:
Δευτέρα, 17 Ιουνίου 2024
Κόστος αποστολής από: 8,37 € Υπολογισμός
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Περιγραφή
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-2. SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών, Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 10000 Mbit/s, Υποδοχή οπτικής ίνας: LC. Χρώμα προϊόντος: Ανοξείδωτο ατσάλι. Αριθμός προϊόντων που περιλαμβάνονται: 2 τεμάχια
Τεκμηρίωση
UACC-OM-SM-1G-S
Υποστηριζόμενο μέσοΟπτική ίνα μονής λειτουργίας
Τύπος σύνδεσης(1) LC
BiDiΝαι
Κύματος TX*Μπλε λαστιχάκι: 1310 nm
Κίτρινο λαστιχάκι: 1550 nm
Πρέπει να χρησιμοποιούνται σε ζευγάρια (μπλε και κίτρινο λαστιχάκι).
Κύματος RX*Μπλε λαστιχάκι: 1550 nm
Κίτρινο λαστιχάκι: 1310 nm
Πρέπει να χρησιμοποιούνται σε ζευγάρια (μπλε και κίτρινο λαστιχάκι).
Ρυθμός μετάδοσης δεδομένων1,25 Gbps
Μέγιστη κατανάλωση ισχύος0,66W
Απόσταση καλωδίου3 χλμ
Θερμοκρασία λειτουργίας περιβάλλοντος0 έως 70° C (32 έως 158° F)
Επιλογές συσκευασίαςΣυσκευασία 2 τεμαχίων, συσκευασία 20 τεμαχίων
ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗΠΡΟΙΟΝ ΚΛΑΣΗΣ 1 ΜΕ LASER, IEC/EN 60825-1:2014 – Μην κοιτάξετε στις άκρες του οπτικού ίνας καλωδίου ή του μοντέλου SFP ενώ οι μετατροπείς είναι συνδεδεμένοι στο ρεύμα.

Επιλεγμένα προϊόντα

Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
Πιστοποιητικά και βραβεία