0
Ερώτηση
0,00 €
0
Καλάθι
0,00 €
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία! Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.
UniFi
  • WiFi
  • Switching
  • Cloud Keys & Gateways
  • Camera Security
  • Door Access
  • New Integrations
  • Accessories
UISP
  • Wireless
  • Fiber
  • Wired
  • Accessory Tech
AmpliFi
  • AmpliFi

UF-SM-1G-S-20

Αριθμός του εξαρτήματος:

UACC-OM-SM-1G-S-20

EAN:

810010076991

SKU: 1664194
Μονολειτουργική, απλής λειτουργίας, μονάδα μετατροπέα οπτικών ινών.

1,25 Gbps ταχύτητα μετάδοσης

Απλός συνδέστης LC

Υποστηρίζει συνδέσεις μέχρι 3 χλμ*

*Το οπτικό καλώδιο δεν περιλαμβάνεται.

196,13 € τιμή χωρίς ΦΠΑ
243,20 € τιμή με ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα:
1  τεμ.
Αποστολή από:
Τετάρτη, 5 Ιουνίου 2024
Κόστος αποστολής από: 8,37 € Υπολογισμός
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Περιγραφή
Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-20. SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών, Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 1250 Mbit/s, Δίαυλος PCI: SFP. Χρώμα προϊόντος: Ανοξείδωτο ατσάλι. Αριθμός προϊόντων που περιλαμβάνονται: 20 τεμάχια
Τεκμηρίωση
UACC-OM-SM-1G-S
Υποστηριζόμενος τύπος μέσουΟπτική ίνα μονής λειτουργίας
Τύπος σύνδεσης(1) LC
BiDiΝαι
Κύματα TX*Μπλε latch: 1310 nm
Κίτρινο latch: 1550 nm
Πρέπει να χρησιμοποιηθούν σε ζεύγη (μπλε latch και κίτρινο latch).
Κύματα RX*Μπλε latch: 1550 nm
Κίτρινο latch: 1310 nm
Πρέπει να χρησιμοποιηθούν σε ζεύγη (μπλε latch και κίτρινο latch).
Ρυθμός μετάδοσης δεδομένων1,25 Gbps
Μέγιστη κατανάλωση ισχύος0,66W
Απόσταση καλωδίου3 χλμ
Θερμοκρασία λειτουργίας περιβάλλοντος0 έως 70° C (32 έως 158° F)
Επιλογές συσκευασίαςΣυσκευασία 2 τεμαχίων, Συσκευασία 20 τεμαχίων
ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗΚΛΑΣΗ 1 ΠΡΟΪΟΝ LASER, IEC/EN 60825-1:2014 – Μην κοιτάζετε στις άκρες του οπτικού καλωδίου ή του μοντέλου SFP κατά τη λειτουργία των μετατροπέων.

Επιλεγμένα προϊόντα

Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
Πιστοποιητικά και βραβεία