0
Ερώτηση
0,00 €
0
Καλάθι
0,00 €
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία! Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Ubiquiti networks
UniFi
  • WiFi
  • Switching
  • Cloud Keys & Gateways
  • Camera Security
  • Door Access
  • New Integrations
  • Accessories
UISP
  • Wireless
  • Fiber
  • Wired
  • Accessory Tech
AmpliFi
  • AmpliFi

Ubiquiti Networks UniFi ODN 5m fibre optic cable LC OM3 Aqua colour

Αριθμός του εξαρτήματος:

UOC-5

EAN:

817882020466

SKU: 1050532

10 Gbps ρυθμός διαμετακόμισης

Συνδετήρας LC προς LC

Μήκος καλωδίου 0,5 έως 5 μέτρα

5,00 € τιμή χωρίς ΦΠΑ
6,20 € τιμή με ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα:
1  τεμ.
Παράδοση:
Τρίτη, 16 Ιουλίου 2024
Κόστος αποστολής από: 8,41 € Υπολογισμός
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Περιγραφή
Ubiquiti UniFi ODN 5m. Μήκος καλωδίου: 5 m, Τύπος οπτικών ινών: OM3, Βύσμα 1: LC, Βύσμα 2: LC
Τεκμηρίωση
UOC
Συνδετήρας LC-LC
Λειτουργία ίνας 50/125 µm
Τύπος ίνας Διπλός
Περίβλημα καλωδίου PVC
Πρότυπο καλωδίου OM3
Απώλεια εισαγωγής ≤ 0.3 dB
Πολιτική UPC προς UPC
Εξωτερική διάμετρος περιβλήματος 2.0 mm
Μήκος κύματος 850 / 1310 nm
Χρώμα περιβλήματος Υδατόχρωμο
Επαναληψιμότητα ≤ 0.1 dB
Διατηρησιμότητα ≤ 0.2 dB (1,000 φορές σύνδεση)
Απώλεια επιστροφής ≤ 50 dB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40 έως 75° C (-40 έως 167° F)

Επιλεγμένα προϊόντα

Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
Πιστοποιητικά και βραβεία