0
Ερώτηση
0,00 €
0
Καλάθι
0,00 €
Λήψη...
Λήψη...
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!Ενημερώθηκαν ερωτήσεις και η παραγγελία!
Το προϊόν έχει εξαντληθεί.
Λυπούμαστε, το προϊόν έχει εξαντληθεί.

750004

Όνομα προϊόντος: Intellinet Fiber Optic Patch Cable, OS2, LC/LC, 2m, Yellow, Duplex, Single-Mode, 9/125 µm, LSZH, Fibre, Lifetime Warranty, Polybag
EAN: 766623750004
Αριθμός του εξαρτήματος: 750004
8,41 € τιμή χωρίς ΦΠΑ
10,43 € τιμή με ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα:
11-20  τεμ.
Παράδοση:
Τετάρτη, 14 Δεκεμβρίου 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Αποστολή με ταχυμεταφορέα  6,19 € Υπολογισμός
Περιγραφή
Τεκμηρίωση
Χαρακτηριστικά
Μήκος καλωδίου 2 m  
Connector 1 LC  
Connector 2 LC  
Συνδέτης 1 φύλου Male  
Συνδέτης 2 φύλων Male  
Τύπος οπτικών ινών OS2  
Χρώμα προϊόντος Yellow  
Full duplex Ναι
Core diameter 9 µm  
Cladding diameter 125 µm  
Fiber mode structure Single-mode  
Jacket material Low smoke zero halogen (LSZH)  
Κωδικός εναρμονισμένου συστήματος (ΕΣ) 85447000  
Βάρος και διαστάσεις
Cable diameter 3 mm  
Βάρος 80 g  
Πακέτα δεδομένων
Ποσότητα ανά συσκευασία 1 pc(s)  

Τρέχουσες προσφορές
Μείνετε σε επαφή!
Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και παραμείνετε ενημερωμένοι σχετικά με τις προσφορές και τα νέα μας.

Κάνοντας κλικ στην επιλογή "Εγγραφή", συμφωνείτε να λαμβάνετε πληροφορίες μάρκετινγκ στη διεύθυνση email σας. Η διαχείριση των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται από την Senetic Bulgaria EOOD με έδρα: Mladost 4, bl. 483, office 10, Showroom Senetic, 1715 Sofia, Bulgaria. Έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα και να διορθώσετε, να διαγράψετε ή να περιορίσετε την επεξεργασία, καθώς και να εναντιωθείτε στην επεξεργασία. Λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων μπορείτε να βρείτε στην πολιτική απορρήτου.

Λανθασμένη ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση έχει ήδη επιβεβαιωθεί.
Αυτή η ηλεκτρονική διεύθυνση δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί.
Ευχαριστούμε!
Ελέγξτε τα Εισερχόμενά σας - θα λάβετε ένα μήνυμα από εμάς, στο οποίο θα σας ζητάμε να επιβεβαιώσετε την εγγραφή σας στο ενημερωτικό δελτίο.
Εταιρική σχέση
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι αποστολής
EBA National Winner Banner